ADANA ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ

Özülkü Şirketler Grubu

TAMAMLANAN PROJELER

Sağlık Tesisleri

  • Özel Adana Hastanesi (1998)
  • Özel Güney Adana Hastanesi (2011)
  • Özel Özülkü Kalp Hastanesi (2014)
  • Özel Özülkü Göz Hastanesi (2014
  • Özülkü Tıp Merkezi (2014)

Belirtilen sağlık tesisleri, Grup şirketimiz Adana Özel Sağlık Hizmetleri ve İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilmiş olup, yine Adana Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. tarafından işletilmektedir.

Özel Adana Hastanesi

Özel Güney Adana Hastanesi

Özel Özülkü Kalp Hastanesi

Özel Özülkü Tıp Merkezi

Özel Metro Hastanesi

Belirtilen sağlık tesisi, Grup şirketimiz Özel Metropol Sağlık Hizmetleri ve İnşaat Ltd. Şti. tarafından inşa edilmiş olup, yine Özel Metropol Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

Otel İnşaatı

Özel Metropol Sağlık Hizmetleri ve İnşaat Ltd. Şti. tarafından inşaatı tamamlanmış olan Double Tree by Hilton, Adana; Grup öz malı olup, işletmesi Grup şirketleri tarafından yapılacaktır.

İş Merkezleri, Apartman & Villalar

BIGCHEFS Cafe & Brasserie, Adana, 840 m2

Özel Metropol Sağlık Hizmetleri ve İnşaat Ltd. Şti. tarafından inşaatı tamammlanan BIGCHEFS Cafe & Brasserie, Grup öz malıdır ve işletmesi Grup şirketleri tarafından yapılacaktır.

HASTANE DESTEK HİZMETLERİ

Güvenlik Hizmetleri

Hastanelerimizde ve bağlı bulunan sahalarda 2 güvenlik müdürü, 07.00-15.00, 15.00-23.00  ve 23.00-07.00 saatlerinde görev yapan 3  vardiya şefi olmak üzere toplam 42 güvenlik personeli  ile 24 saat esasına göre güvenlik hizmeti yapılmaktadır.

Çamaşırhane Hizmetleri

Tüm Grup hastanelerimize ve Dünya Göz Hastanesine, tek merkezden 24 saat hizmet vermekteyiz.

Burada günlük olarak, ortalama 600 yatan hastanın çarşaf, nevresim ve yastıkları ile ortalama 200 personelin üniforması yıkanıp, kurutulup, ütülenerek; yine hastanemiz personelleri ve araçlarıyla tüm merkezlerimize teslim edilmektedir.

Yemekhane & Mutfak Hizmetleri

Hastanemiz bünyesinde yer alan Yemekhane & Mutfak Hizmetleri Birimimiz; eğitimli personeli, kaliteli hizmeti, teknolojiye ve sağlığa verdiği önem ve farklı lezzetleriyle personelimize günlük ortalama 2700 öğün, hasta ve hasta yakınlarına ortalama 4000 öğün yemek hizmeti vermektedir.

Hazırlanan yemekler, yine hastanemiz personelleri ve araçlarıyla tüm merkezlerimize teslim edilmektedir.